Pages Menu
Categories Menu
Moda, a nasze samopoczucie.

Moda, a nasze samopoczucie.

Jak ubrać się adekwatnie do wieku i figury, aby czuć się dobrze ze sobą i wyglądać pięknie? To pytanie zadaje sobie tysiące, może nawet miliony, kobiet na całym świecie. Zwłaszcza, że nie wszystkie stać na ingerencję chirurga plastycznego, czy też kosztowną dietę lub kurację odchudzającą. Większość kobiet starzeje się powoli, ich ciało się zmienia, zwłaszcza gdy decydują się na macierzyństwo, a pewność siebie bywa niekiedy zachwiana. Nie należy jednak tracić ani pewności siebie, ani wiary, ani poczucia, że jesteśmy piękne.

Wiecej
Kobieta powinna czuć się dobrze w tym, co nosi.

Kobieta powinna czuć się dobrze w tym, co nosi.

W co się ubrać do pracy?To podstawowa zasada mody. Jak ubrać się adekwatnie do wieku i figury, aby taki efekt osiągnąć? Przede wszystkim nie polega to na ślepym, bezmyślnym, pozbawionym refleksji podążaniem za moda. Lepiej zdecydować się na coś, co jest sprawdzone i uniwersalne, a przede wszystkim, w czym będziemy wyglądały dobrze.

Wiecej
Moda to prawdziwe wyzwanie.

Moda to prawdziwe wyzwanie.

Nie oszukujmy się, moda sprawia, że wiele z nas, współczesnych kobiet, wpada w kompleksy. Jak ubrać się adekwatnie do wieku i figury, a zarazem być modną? To pytanie zadaje sobie niejedna z nas. Czasem gdy trzeba się wybrać na zakupy, bo zbliża się nowy sezon i potrzebujemy ubrań, a czasem po prostu dlatego, że czeka nas jakieś wielkie wyjście i absolutnie nie mamy się w co ubrać. Każda z nas chce wyglądać pięknie – sama dla siebie, ale także dla swojego partnera. Nie chcemy aby oglądał się na ulicy za młodszymi i ładniejszymi od nas, szczuplejszymi kobietami. Chcemy, aby jego pełne podziwu spojrzenie było skierowane tylko na nas.

Wiecej
Moda w życiu kobiety.

Moda w życiu kobiety.

Każda z nas chce ładnie wyglądać. To kwestia zarówno kobiecej próżności, jak i naszej kultury, w której przyjęło się, że kobieta powinna wyglądać pięknie i kusić męskie spojrzenia. Dlatego wiele pań jest pod ogromną presją. Zwłaszcza te starsze, które boją się, że ich uroda przemija, a moda jest tylko dla osób młodych.

Wiecej
Czy kobiety są niewolnicami mody?

Czy kobiety są niewolnicami mody?

Takie pytanie często zadają mężczyźni, którzy nie śledzą najnowszych trendów w modzie. Oni zazwyczaj, kiedy już wypracują swój styl, do końca życia już ubierają się tak samo i jest im z tym dobrze. Ani wiek, ani nawet zmieniająca się figura nie są im w stanie przeszkodzić.

Wiecej
Kobieta powinna wyglądać dobrze.

Kobieta powinna wyglądać dobrze.

Każda z nas chce się czuć i wyglądać dobrze. To oczywiste. Niezależnie od wieku i tego ile się waży i jak się wygląda. Jak ubrać się adekwatnie do wieku i figury tak, aby czuć się dobrze ze sobą oraz wyglądać tak, że koleżanki w szkole lub pracy będą nas komplementować, a chłopcy i mężczyźni na ulicy będą się za nami oglądać?

Wiecej
Strona 1 z 212